Контент-маркетинг

Про послугу: написання високоякісних текстів для досягнення різних цілей: від підвищення рівня продажів до просування в пошукових системах.

Основні етапи та роботи в рамках послуги:
Аналіз конкурентів

Перед початком роботи над наповненням сайту ми переглядаємо ресурси основних конкурентів, виявляємо особливості ніші, звертаємо увагу на слабкі місця. Це потрібно для того, щоб Ви могли отримати максимальну перевагу.

Техническое задание

Грунтуючись на проведеному дослідженні, ми починаємо складання технічного завдання однієї чи кількох типів текстів, залежно від поставлених цілей. Коли ТЗ готове, воно відправляється до Вас на затвердження, а потім – у роботу копірайтеру.

Написання та публікація

Останній і основний етап включає написання текстів, внесення правок, затвердження і публікацію.

Чи готові підкорити першу сторінку Google?

Залишіть заявку і ми підготуємо для вас індивідуальний план просування вашого бізнесу

Клієнти, які нам довіряють

Ми працюємо з найкращими клієнтами e-commerce напрямки.

Переваги послуги:
Recurso 4
Лояльність

Розміщуючи на сайті якісні матеріали, Ви спонукаєте клієнта повертатися до Вас знову та знову.

Recurso 4
Додатковий трафік

Тексти, що відповідають Вашій тематиці, у будь-якому випадку будуть містити ключові фрази. Тобто, розміщуючи статті або описи на Вашому ресурсі, Ви розширюєте список запитів, що ведуть Ваш сайт.

Recurso 4
Зростання продажів

Залучення більшої кількості цільової аудиторії обов'язково призводить до зростання рівня продажів.

Recurso 4
Якісний контент

Якісне наповнення сайту в цілому позитивно впливає на сприйняття сайту і користувачами та пошуковими системами.

Recurso 4
Перевага у пошукових системах

Контент рідко називають фактором ранжування ПС. Але алгоритми роботи пошукових систем складні і, як показує досвід, грамотно написані тексти завжди дають перевагу перед конкурентами, які їх немає.

...
Наші кейси

Можна довго розповідати про досвід роботи, досягнення та результати, але найбільше за нас розкажуть живі кейси та результати роботи з нашими клієнтами.

Кейс просування інтернет-магазину в Узбекистані: +250% органічного трафіку

ecommerce

Детальніше

Кейс просування інтернет-магазину диванів: +95% органічного трафіку

Інтернет-магазин меблів

Детальніше

Кейс просування сайту садового центру з нуля

садовий центр

Детальніше

Кейс ecommerce SEO в Ізраїлі: +60% organic traffic

Електроніка, комплектуючі для комп'ютера

Детальніше

Залиште заявку:

І ми обов'язково підготуємо для вас стратегію просування.

Просування проекту в інтернеті неможливе без якісного контенту. Адже саме з ним взаємодіє аудиторія. Яка б хороша реклама не привела користувача на сайт, якщо там нема за що зачепитися поглядом, він піде.

Унікальний та корисний контент приваблює цільову аудиторію, викликає у неї довіру до бренду, створюючи його позитивний імідж, та стимулює робити покупки. За це відповідає контент-маркетинг.

Контент-маркетинг: особливості та переваги

Створення та поширення контенту – це галузь маркетингу, спрямовану розвиток бізнесу. Напрямок не новий, але останнім часом він набув великої популярності. Де, як не в інтернеті, більш затребуваний різний корисний та цікавий вміст.

Сучасні користувачі досить негативно ставляться до нав’язливої ​​реклами. Більшість блокують оголошення, що випливають на сайтах, за допомогою спеціальних розширень або відразу з роздратуванням закривають їх. А банер на краю сторінки просто не помітити. А ось відео чи статтю на певну тему користувачі шукають самі.

Люди хочуть приймати виважені рішення на підставі лише достовірної інформації та самі вивчають усе, що стосується товарів та послуг, щоб розібратись у них. Споживачі вже не довіряють брендам сліпо, а бажають знати, який реальний зиск можуть отримати від них. Тому саме таким способом просування майбутнє.

Продукти контент-маркетингу є прямою рекламою. Вони лише опосередковано впливають вибір аудиторії. Проте цей вплив недооцінювати не можна. Грамотна стратегія просування обов’язково включає опрацювання вмісту сайту. Відео, зображення та пости повинні містити актуальну та корисну для користувачів інформацію. Якщо запити, з якими вони прийшли на сторінку, будуть повністю задоволені, лояльність до бренду зросте, а потім конверсія з продажами.

Стратегія контент-маркетингу: з чого почати

Використовуючи контент, можна донести до потенційних клієнтів всю необхідну інформацію. Це не лише конкретні торгові пропозиції, а й специфіка того чи іншого товару, переваги над конкурентами, акції та інші відомості, що допоможуть людям зробити вибір на користь Вашої компанії.

Однак важливо, щоб вони були подано ненав’язливо, з урахуванням потреб та болю цільової аудиторії. Перш ніж приступити до створення текстів та відео, важливо зрозуміти, для кого і чого вони призначені.

Основні види контенту

За змістом він може бути:

інформаційний – доносить корисну інформацію, відповідає питанням споживачів;
розважальний – викликає емоції, сприяє створенню привабливого іміджу бренду;
продавець – продає товари/послуги, ключова особливість – мінімум зайвих подробиць.

За формою він буває:

текстовий: статті, пости;
графічний: фотозвіти, меми, презентації, графіки;
аудіо: оголошення на радіо, підкасти, лекції;
відео: огляди, зведення новин, скетчі та ін.

Поширювати контент можна кількома способами:

безпосередньо сайт;
блог/сторінка у соціальній мережі;
додатки до товарів, наприклад, вкладиші;
розсилання електронною поштою;
тематичні портали;
періодичні видання – друковані та онлайн;
вебінари, конференції та інші освітньо-розважальні заходи.

Залежно від поставленого завдання та характеру аудиторії варто вибирати найбільш ефективний тип подачі та форму. Те, що добре спрацює з підлітками, не підійде людям старшого віку, і навпаки. Також варто бути готовим до того, що спочатку дії не будуть приносити бажаний результат. Тому розробка плану розкручування – непросте завдання, яке краще довірити професіоналам. Контент-просування – це кропітка робота, яка потребує часу. Довіра клієнтів буде зміцнюватися поступово. І лише від вашого до них ставлення та якості продукції залежить, наскільки довгостроковим воно буде.

Агентство Metrics – ваше ефективне просування

Коли йдеться про створення контенту, багато хто в першу чергу уявляє собі просування сайту статтями, замовити яке можна як у фрілансерів, так і у компаній, що спеціалізуються на маркетингу. В принципі, сьогодні можна зробити на замовлення будь-який контент: від фото до повноцінного курсу. Однак, як ми зазначили вище, у цій справі краще не ризикувати і не йти наосліп, а покластися на професіоналів. Це допоможе заощадити час та енергію. А у довгостроковій перспективі й кошти, адже хороша контент-стратегія дозволить менше витрачатися на рекламу, збільшуючи при цьому прибуток.

Вона містить в собі:

Аналіз бренду та підбір аудиторії, якою він був би цікавий.
Моніторинг конкурентів, визначення слабких місць та головних переваг проекту.
Вибір майданчиків для поширення контенту, його типу та специфіки, складання плану публікацій.
Створення необхідних текстів, відео, фото тощо.
Розміщення матеріалів.
Оцінку реакції користувачів (лайки, репости, коментарі, переходи за посиланнями, покупки) та коригування плану за потреби.

Досвідчені фахівці допоможуть вам знайти оптимальний спосіб розкручування проекту з

оптимальними витратами. Застосовуючи сучасні працюючі інструменти, вони створять вам якісні матеріали і відстежуватимуть їх ефективність кожному етапі. Завдяки чому трафік і конверсія на вашому ресурсі постійно збільшуватимуться, кількість задоволених клієнтів зростатиме, бренд набуде впізнаваності та відмінної репутації.

Ми використовуємо лише найактуальніші та дієві методи, механізми та кейси розвитку бізнесу. Не дублюємо в кожному проекті ту саму схему, а до всіх клієнтів підходимо індивідуально. Ми завжди націлені на досягнення чудового результату, адже знаємо, що наш підхід працює. Замовити контент-маркетинг в агентстві «Metrics» означає забезпечити собі дієве і швидке просування.

Чи готові підкорити першу сторінку Google?

Залишіть заявку і ми підготуємо для вас індивідуальний план просування вашого бізнесу